Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular
Yapılır ve yapılması gereken budur. İnsan vücudunda her folekül bir damara bağlıdır. Nasıl ki kas geliştirirken o kasları besleyen damarlar da hacim kazanıyor ve tersi durumda kas hacmi kaybolunca damarlar da kayboluyorsa, aynı durum saç için de geçerlidir: Saç folekülleri kayboldukça saç köklerini besleyen damarlarda da azalma olur. Bu sebeple, özellikle tip 6 ve tip 7 hastalarda, ekilen greftlerin kan damarlarıyla buluşmadan ölmesi mümkündür. Saç ekiminde en avantajlı grup da saçlarını yüzde yüz kaybetmeden ekip yaptıran kişilerdir.
Deneyimli ekibimiz sayesinde doğal görünümlü saçlara kavuşmak mümkündür. Ekilen saçların yönünün iyi belirlenmesi önemlidir. Bu sebeble doğru yöne doğru kanal açmak saç ekimi sırasındaki en önemli basamaklardan biridir. Operasyon sonrası alacağınız garanti belgesi ile bu sonuç garanti altına alınır.
Donör bölge olarak kullanılan ensedeki saçlar genetik olarak dökülmemek üzere kodludur. Buradan alınan greftler nereye ekilirse ekilsin orada hayatını devam ettirir ve asla dökülmez.
Ekilen saç kırk beşinci günde şok dökülmeye uğrar, ortalama dört ila altı ayda çıkmaya başlar ve 8 ila 12 ay içerisinde tam yoğunluğunu kazanmış olur.
Alınan saçın %20’sinin yeniden çıkmasını bekleriz. Bunun sebebi bir greftten iki veya üçlü kılın uzamasıdır. Saç ekimi operasyonu sırasında alım yapan kişi bu ikili ya da üçlüden tek grefti alması sonucu geri kalan kıl folüküllerinden %20 oranında yeniden çıkar.

Websitemizden ya da whatsapp hattımızdan bize ulaşarak hangi operasyonları olmak istediğinizi ve genel sağlık durumunuzu konuşuyoruz. Uzman hekimimiz sizinle telefonda ücretsiz online konsültasyon yapıyor. Sağlık durumunuzun uygun olması halinde tek operasyonda farklı ameliyatlar kombine vaka şeklinde yapılabildiği gibi hekimimizin önerisi doğrultusunda tek bir vakanın önce yapılması ve diğerlerinin sonraki gelişiniz için planlanması da söz konusu olabilir. Bu görüşme sonrasında uçuş tarihleriniz ve hotel seçeneklerinizi konuşarak rezervasyonumuzu tamamlıyoruz. RANDEVU AL

Sağlık turizmi için özellikle İstanbul tüm dünyada en çok tercih edilen şehirdir. Bunun nedeni gelişmiş sağlık teknolojilerini ve eğitimli hekim kadrosunu bir arada bulunabilmesidir. Sağlıkta sıra beklemeden hemen teşhis ve hemen tedavi de İstanbul’u cazibe merkezi yapmaktadır. Yurt dışından gelirken güveneceğiniz şirkette olması gereken bazı özellikler o şirketin kaliteli sosyal medya hesapları ve düzgün bir websitesinin olmasıdır. Görüştüğünüz kişiler ile görüntülü konuşma yapabiliyor olmanız ve istediğinizde hekiminize online bağlanabiliyor olmanız diğer bir kalite standartıdır. Kurumun 7/24 hizmet vermesi de önemlidir. Ameliyat olmaya karar verdiğiniz hekimin diplomasını ve yeterliliklerini istediğinizde görme hakkınız olduğunu unutmayın. Ayrıca operasyonların yapılacağı hastanenin uluslararası yeterlilikleri olan bir hastane olduğuyla ilgili tüm detayları da sormayı unutmayın.

Bizleri Estetik Cerrahi konusunda tercih etmeniz durumunda, böyle bir zorunluluğunu bulunmamaktadır. Size burada hastaneye girdiğiniz andan çıktığınız ana kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayacak tüm sağlık donanımına sahip hekim ve hemşirelerimiz ihtiyacınız olan bakımı sağlayacaktır. Bunun yanında tercih etmeniz halinde sizin dilinizi konuşan bir hemşireyi de 7/24 yanınızda bulunmasını isteyebilir bu hizmeti otelde de vermeye devam edebileceğimizi bilmenizi isteriz. Sizler daha rahat hissedeceğinizi düşünüyorsanız yanınızda bir refakatçiyle de gelebilirsiniz bunun için paketinize ekstra bir ödeme yansıtmamaktayız.

Bütün hastalarımıza ameliyat sonrası süreci detaylıca anlatıp ilaçlarını kendini dillerinde yazıp veriyoruz. Süreçle ilgili sizi bilgilendirip uğurluyoruz ancak minimum 1 yıl operasyon sonrası ücretsiz online konsültasyon vermekteyiz. Bunun yanında geçirdiğiniz operasyona özel belli zamanlarda biz size ulaşıp sağlık durumunuzu takip etmeye devam edeceğiz. Siz de aklınıza takılanı bilgi almak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Bizden ve hekimlerimizden 7/24 ulaşabilir online olarak operasyon sonrası tıbbi hizmetinizi almaya devam edebilirsiniz.

Sizi ameliyat sonra belli bir süre burada misafir ediyoruz gerçekten komplikasyon riskinin düşük olduğu sürede ülkenize uğurluyoruz. Sonrası 7/24 online takibe devam ediyoruz. Revizyon gerektirdiği durumda ise garantili olarak bu hizmeti talep edebiliyorsunuz.

Estetik cerrahi operasyonları majör cerrahi operasyonlardır. Hastane ve hekim en az 2 hafta önceden operasyonu planlamak ister. Yapılacak her cerrahi işlemin bir yatış süresi vardır. Bu kombine vakalarda artabilmektedir. 3 gün kalmanızı gerektiren operasyonlar olduğu gibi 10 gün kalmanız gerekecek operasyonlarda olabilir. Bu talep ettiğiniz operasyona ve genel sağlık durumunuza istinaden hekimimizin önerisiyle netleşecektir.

İlk olarak durumunuzun değerlendirilmesi için bize WhatAapp üzerinden ulaşmanız gerekiyor. Satış danışmanımızla iletişim kurduğunuz takdirde sizden son altı ay içinde çekilmiş diş filminizi ve belli açılardan çekilmiş ağız içi fotoğraflarınızı isteyeceğiz (son 6 ay içinde çekilmiş filminiz yoksa fotoğraflar da yeterli olacaktır). Değerlendirmeniz yapıldıktan sonra eğer tedaviye uygunsanız diş hekimimizle randevunuz ve İstanbul seyahatiniz planlanacaktır.

Türkiye ve özellikle İstanbul sağlık turizmiyle ünlü olsa da klinik veya hastanenizi seçerken dikkatli olmanızı öneririz. Sağlığınızın öneminin farkındayız ve şu şekilde bir yol izlemenizi tavsiye edebiliriz: operasyonu yapacak diş hekiminin diplomalarını ve mesleki özgeçmişini isteyebilirsiniz, ameliyatınızın sertifikalı bir merkezde yapıldığına emin olun, bu işlemi daha önce geçirmiş kişilerin önceki ve sonraki hallerini gösteren fotoğraflar isteyebilirsiniz.

 Operasyonunuzdan sonra diş hekiminizle bir randevu ayarlayacağız, bu görüşmede doktorunuz size ideal ve sağlıklı iyileşmeye temelli adımlarla ilerlemeniz için ihtiyacınız olan tüm ilaçları ve tavsiyeleri verecek. Ülkenize döndükten sonra da bu takip online olarak devam edecek ve siz de iletişim hatlarımıza istediğiniz her an gönül rahatlığıyla 7/24 ulaşabileceksiniz.

Dental Estetik operasyonu yaptırmaya karar verdikten sonra ilk olarak belirlediğiniz tarihleri bizimle 15 gün önceden paylaşmanız gerekmektedir, böylece ekibimiz müsait zamanları belirleyip bunun üzerinden sağlıklı bir yol çizebilir. Operasyondan operasyona değişiklik gösterse de sizi mutlaka hafta içi olacak şekilde genellikle en az 3 gün İstanbul’da misafir ediyoruz.

İlk olarak online değerlendirme için WhatsApp veya iletişim numaralarımız üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçmeniz gerekiyor. bu görüşmede hekimimiz  genel durumunuza ve bmı indeksinize bakıyor, bunun sonucunda operasyon için uygun bir aday olup olmadığınızı belirliyoruz. eğer sonuç olumlu ise, devamında cerrahla olan randevunuzu ve İstanbul seyahatinizi planlıyoruz.

Türkiye ve özellikle İstanbul sağlık turizmiyle ünlü olsa da klinik veya hastanenizi seçerken dikkatli olmanızı öneririz. Sağlığınızın öneminin farkındayız ve şu şekilde bir yol izlemenizi tavsiye edebiliriz, operasyonu yapacak doktorun diplomalarını ve mesleki özgeçmişini isteyebilirsiniz, ameliyatınızın sertifikalı bir merkezde yapıldığına emin olun, bu işlemi daha önce geçirmiş kişilerin önceki ve sonraki hallerini gösteren fotoğraflar isteyebilirsiniz. Randevu Al

Obezite Cerrahisi için bizi tercih ettiğinizde, böyle bir zorunluluğunu bulunmamaktadır. Size burada hastaneye girdiğiniz andan çıktığınız ana kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayacak tüm sağlık donanımına sahip hekim ve hemşirelerimiz ihtiyacınız olan bakımı sağlayacaktır. Bunun yanında tercih etmeniz halinde sizin dilinizi konuşan bir hemşireyi de 7/24 yanınızda bulunmasını isteyebilir bu hizmeti otelde de vermeye devam edebileceğimizi bilmenizi isteriz. Sizler daha rahat hissedeceğinizi düşünüyorsanız yanınızda bir refakatçiyle de gelebilirsiniz bunun için paketinize ekstra bir ödeme yansıtmamaktayız.

Operasyon sonrasında, uygulamanız gerekecek diyeti size anlatacak ve size bu diyet için özel bir liste verecek olan doktorumuzla bir görüşme yapacaksınız. diyet listenizi aldıktan sonra, sağladığımız bir hizmet olarak, iletişim kurduğunuz satış danışmanınızla bir yıl boyunca bu diyetin takibini yapabilirsiniz.

Operasyon sonrasında, uygulamanız gerekecek diyeti size anlatacak ve size bu diyet için özel bir liste verecek olan doktorumuzla bir görüşme yapacaksınız. diyet listenizi aldıktan sonra, sağladığımız bir hizmet olarak, iletişim kurduğunuz satış danışmanınızla bir yıl boyunca bu diyetin takibini yapabilirsiniz.

Bariatrik operasyonlar tehlikeli invaziv operasyonlar değillerdir, olma ihtimalı en yüksek komplikasyon; işlenen doku içinde olabilecek istenmeyen kanamalardır. bu kanamalar operasyondan sonra 48 saat içinde meydana gelebilir. belirtilen zaman içinde zaten istanbul’da olacağınız için sağlığınız ve güvenliğiniz ekibimizin sıkı gözlemi altında olacaktır. ülkenize döndüğünüzde bile vakit fark etmeksizin bize 24/7 iletişim kanallarımızdan ulabilirsiniz.

Estetik cerrahi operasyonları majör cerrahi operasyonlardır. Hastane ve hekim en az 2 hafta önceden operasyonu planlamak ister. Yapılacak her cerrahi işlemin bir yatış süresi vardır. Bu kombine vakalarda artabilmektedir. 3 gün kalmanızı gerektiren operasyonlar olduğu gibi 10 gün kalmanız gerekecek operasyonlarda olabilir. Bu talep ettiğiniz operasyona ve genel sağlık durumunuza istinaden hekiminizin önerisiyle netleşecektir.

Akordiyon İçeriği
Gönder
WhatsApp Destek Hattı
Med-Unico WhatsApp
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?